Yhteystiedot

IkäOTe-hanketta toteuttavat yhteistyössä Itä-Suomen yliopisto, Joensuun kaupunki ja Karelia-ammattikorkeakoulu.

Hankkeessa työskentelevien yhteystiedot:

Itä-Suomen yliopisto

Professori Eija Kärnä, puh. 050 566 2404, eija.karna@uef.fi
Projektipäällikkö Teija Koskela, puh. 050 442 3305, teija.koskela@uef.fi
Yliopisto-opettaja Kaisa Pihlainen, puh. 050 597 3505, kaisa.pihlainen@uef.fi
Yliopistonlehtori Kristine Järnefelt, puh. 050 349 5051, kristine.jarnefelt@uef.fi
Professori Markku Tukiainen, puh. 050 441 1508, markku.tukiainen@uef.fi
 
Joensuun kaupunki

Hyvinvointiteknologia-asiantuntija Jaana Nykänen, puh. 050 576 9754, jaana.t.nykanen@jns.fi
Kehittämispäällikkö Annamari Savela, puh. 050 511 8309, annamari.savela@jns.fi
Kotihoidon päällikkö Tuija Kaltiainen, puh. 050 342 5827, tuija.kaltiainen@jns.fi
Kehittämisasiantuntija Tuula Kiviniemi, puh. 050 428 5100, tuula.kiviniemi@jns.fi
Kotihoidon aluevastaava Sari Kurki, puh. 050 311 6294, sari.kurki@jns.fi

Karelia-ammattikorkeakoulu

Asiantuntija Päivi Sihvo, puh. 050 305 8089, paivi.sihvo@karelia.fi
Projektipäällikkö Ari Tarkiainen, puh. 050 310 9871, ari.tarkiainen@karelia.fi
Projektiasiantuntija Janne Krohns, puh. 050 326 0579, janne.krohns@karelia.fi

Hankkeen ohjausryhmä